Seren Kapı Sistemleri, Bina Giriş Kapısı, Yangın Kapısı, Kapı Çeşitleri
Kapı Sistemleri

Bina giriş kapısı yangın kapısı
Apartman kapısı villa kapısı
Yangın kapısı bina giriş kapısı
Yangın kapısıinfo@serenkapi.com
Yangın kapısı ilgili yönetmelikler gereği binalarda tercih edilmesi zorunluluk haline gelmiştir. Toplu halde yaşamanın getirdiği güvenlik risklerinden biri yangın ve yangınla mücadeledir. Bu nedenledir ki yangın yerinde alınması gereken önlemlerden birisi de yangın kapısıdır. Yangın kapısı içermesi gereken özellikler belirtildiği gibi, teknik şartnameler ile de bazı ek özellikler barındırması gerekebilir

Ekseriyetle yangın kapısı özel imalat gerektiren ve projelere göre detaylı olarak çalışılması gereken kapılardır. Bu nedenle firmamız stok şeklinde değil, özel imalat yaparak hizmet vermektedir.

Seren yangın kapısı özenle imal edilmekte, garantili ve tüm sertifikaları mevcuttur. İtfaiye onayından rahatlıkla geçecek evsafta ve gerekli tüm şartları taşımaktadır.

Tek kanat yangın kapısı, çift kanat yangın kapısı, camlı yangın kapısı, yana kayar yangın kapısı, şaft kapağı, sac kasa üretimlerimizde en son teknoloji kullanılmakta, müşterilerimize ölçü alma aşamasından, son aşama olan montaj işlemine kadar titizlikle garantili hizmet verilmektedir.

Hizmet verdiğimiz başlıca bölgeler;

İstanbul il içi ve çevre iller Sakarya, Kocaeli, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Bolu'dur. Bu bölgelere profesyonel ekiplerimizle her türlü hizmeti verebilmekteyiz. Bunun haricindeki illere 10 ve üstündeki adetlerdeki ürünlerimiz için hizmet verilebilmektedir. Daha düşük adetli hizmetler mesafelerin oluşturduğu dezavantajlardan dolayı verilememektedir.Yangın KapısıFiyat bilgisi için tıklayınız !

Alışveriş tercihinizAraştırma yaptınız!

Hesaplı alışveriş tercihiniz.

Son kararınız hayırlı olsun...
İstekleriniz için bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz kısa süre içerisinde yerinde inceleme yaparak size en uygun çözümü sunacaktır.

Bina giriş kapısı, villa giriş kapısı yada çelik kapı ihtiyaçlarınızda hazır modellerimiz dışında kendi tasarımlarınızı yapabilir yahut dünyanın herhangibir yerinde görmüş olduğunuz kapının resmini alıp bize gönderebilirsiniz. Bizler ise en kısa zamanda imalat işlemlerine başlayıp hayalinizdeki kapıyı size teslim ederiz.
Yangın kapısı

Tüm hakları saklıdır. Sayfadaki görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.


info@serenkapi.com

Kredi kartı ödeme